Druskininkų savivaldybės oficialus pranešimas

druskininku-savaivaldybeDruskininkų savivaldybė informuoja, kad yra nustebinta Specialiųjų tyrimų tarnybos vizitų tiek į Druskininkų savivaldybę, tiek į Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centrą „Aqua“ bei viešoje erdvėje paskelbta, įrodymais nepagrįsta informacija, kuri daro didžiulę žalą įmonės ir savivaldybės prestižui.

Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centras „Aqua“ – nefinansuojama savivaldybės biudžeto lėšomis, pelningai dirbanti įmonė, kasmet savivaldybei teikianti išorės audito patikrintas finansines ataskaitas, niekada nekėlė abejonių dėl savo veiklos skaidrumo.

Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centras „Aqua“, pritariant Savivaldybei, nuolat vykdo socialines akcijas ir dalyvauja socialiniuose projektuose tiek vietiniu, tiek respublikiniu mastu, finansuoja atskirus miesto kultūrinius renginius, remia tam tikras socialines grupes: pagyvenusius, moksleivius, neįgaliuosius, ūkininkus ir kitas visuomenines organizacijas, kasmet profesinių švenčių proga suteikia galimybę socialiniams darbuotojams, pedagogams, sportininkams, Lietuvos policininkams su šeimomis apsilankyti Vandens parke.

Neabejojame, kad tokios socialinės bei rinkodaros priemonės sukuria didžiulę pridėtinę vertę ne tik įstaigai, pritraukiant į įmonę papildomus lankytojų srautus, bet ir Druskininkų savivaldybės bendruomenei, sukuriant jai naujas darbo vietas.

Savivaldybė mano, kad šie STT veiksmai yra galimai prasidedančios rinkiminės kovos politinis užsakymas, paremtas nuolat savivaldybės tarybos opozicijos narių rašomais skundais. Savivaldybė neatmeta galimybės kreiptis į teisėsaugos institucijas apskundžiant šiuos veiksmus.

Dokumentų ir informacijos skyriaus informacija